Snel ingepraat worden over medicatie bij volwassenen met ADHD? Tot de doelgroep van de cursus behoren psychiaters, artsen, verpleegkundig specialisten en andere beroepsbeoefenaren die de Basiscursus Diagnostiek en Behandeling van ADHD bij volwassenen hebben gevolgd
Accreditatie door de NVvP en VSR.
Inhoud
Welke medicatie voor ADHD
Anamnese en lichamelijk onderzoek
Instellen/doseren/evalueren
Effectiviteit/bijwerkingen/non-respons/interacties/zwangerschap
Kosten/verzekeringen/buitenlandse reizen/rijbewijs
Verschillen tussen kort- en langwerkende stimulantia
Combinaties van medicatie voor ADHD en comorbiditeit
Leerdoelen
Na afloop heeft u kennis over de belangrijkste medicatie voor ADHD en bent u in staat een medicamenteuze behandeling voor ADHD en comorbiditeit op te starten en te evalueren.
Onderwijsvormen
Cursorisch onderwijs
Vragen en discussie
Aanbevolen literatuur
Deelnemers aan de cursus Medicatie worden vriendelijk verzocht voorafgaand aan de cursusdag het gehele hoofdstuk 4 van het boek ‘ADHD bij volwassenen, diagnostiek en behandeling’, Dr. J.J.S. Kooij, vierde geheel herziene druk, november 2017, ISBN10: 9043035939, ISBN13: 9789043035934 te bestuderen.
Docenten
Ervaren psychiaters van de afdeling ADHD bij volwassenen, PsyQ B.V.
Kosten
De kosten voor de cursus zijn € 175.- per persoon (excl. b.t.w.). Dit bedrag is inclusief koffie en thee, lunch, hand-outs van de presentatie en upto-date informatiemateriaal op papier. Voor medewerkers van Parnassia Groep bedragen de kosten € 101,- per deelnemer.
Aanmelden
Aanmelden kan ook via info@kenniscentrumadhdbijvolwassenen.nl of telefoon 088-35 72040.
Beschikbare locaties en datums